Звернення голови Луганської обласної молодіжної ради Євгена Назарова до молоді, яка вимушено мешкає на тимчасово окупованій території Луганщини

 

 

 

Мене, як і мільйонів українців, хвилює ваше сьогодення і ваше майбутнє. Думаю, ви й самі бачите, що доки на окуповані території не повернеться українська влада, перспективи для молоді там не буде – у навчанні, здобутті кваліфікації, пошуку гідної роботи.

Кожен день перед вашими очима та у новинах – свавілля проросійських бойовиків, які нещадно відкривають вогонь по мирних населених пунктах Луганщини. Вони не тільки зрадили Україні. Своїми провокативними діями ці люди залишають без даху над головою людей, які мешкають у прифронтових містечках і селах. Серед них молоді матері, діти й літні люди.

Не повторюйте цих помилок. Вже невдовзі ви маєте складати випускні іспити та обирати шлях у майбутнє. Але з атестатами фейкової республіки ви не отримаєте ні фахової спеціальності у виші, ні необхідних знань. Видані у так званій «ЛНР» дипломи не визнаються у всьому світі.

Україна чекає на вас. На Луганщині та в інших областях ви маєте можливість скласти зовнішнє незалежне оцінювання, отримати документи державного зразка про здобуття освіти та обрати виш, де вас підготують висококваліфіковані спеціалісти. А це – гарна можливість реалізувати свій потенціал.

Ви – молоді. Зробіть правильний вибір. Приїздіть.

Обирайте Україну! За нею майбутнє!

АНОНСИ ПОДІЙ