Керівники професійних та галузевих асоціацій Луганщини взяли участь у Першому обласному молитовному сніданку, який відбувся 02 червня у Сєвєродонецьку. Зокрема, у заході взяли участь: голова Луганської асоціації організацій осіб з інвалідністю Микола Надулічний, заступник голови ГО «Українське лікарське товариство Луганщини» Лариса Кульбач, голова Асоціації освітян Луганщини Володмир Артюшенко, голова Луганської обласної молодіжної ради Євген Назаров, голова Асоціації фізичної культури та спорту Олег Клименчуков, голова Асоціації бджолярів Луганщини «Медова Артіль» Антон Михеєв.

 

Молитовний сніданок було проведено у переддень 80-ї річниці заснування Луганської області. Захід відбувся за участю духовних керівників обласних об’єднань/ управлінь релігійних організацій та окремих спільнот віруючих Луганської області, народних депутатів України, керівництва облдержадміністрації, очільників правоохоронних та силових структур, мерів міст, голів райдержадміністрацій, районних рад та об’єднаних територіальних громад, представників громадськості та бізнесу.

 

Особливу категорію запрошених та присутніх склали діти із сімей парафіян та внутрішньо переміщених осіб.

«Сьогодні і щодня ми маємо ревно молитися за довгоочікуваний мир в Україні, – йшлося у вітальному слові Юрія Гарбуза, яке зачитав заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко. – У єдності, милосерді, прощенні, любові один до одного і до рідної землі – шлях до спасіння».

Разом із представниками духовенства Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви Архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим помолився за мир в Україні, за владу і військо, яке захищає нашу державу.

 

З вітальним словом до присутніх почергово звернулися керівники протестантських церков області, парафії Української Греко-Католицької церкви міста Кремінна, парафії Української Автокефальної Православної Церкви міста Сватове та релігійної організації мусульман «Бісмілля».

 

Під час Першого обласного молитовного сніданку було також оголошено про благодійну акцію – збір коштів на порятунок восьмирічного Максима Казанкова. Хлопчик, який народився з вродженою патологією і вже переніс чотири операції в Україні, потребує вартісної медичної допомоги за кордоном.

 

Поєднання молитви та дії є універсальною формулою, яка, як відомо, відродила багато провідних сучасних країн світу.

 

      

АНОНСИ ПОДІЙ