Асоціації долучаться до Першого обласного молитовного сніданку

2 червня 2018 року відбудеться Перший обласний молитовний сніданок. Метою цього заходу, котрий пройде в рамках відзначення 80-річного ювілею Луганської області, є створення нової платформи для досягнення духовного єднання та порозуміння у суспільному бутті Луганщини.

         У заході візьмуть участь: духовні керівники обласних об’єднань/управлінь релігійних організацій та окремих спільнот віруючих; керівники Луганської облдержадміністрації; народні депутати України; керівники правоохоронних структур та силових відомств; міські голови; голови райдержадміністрацій; голови районних рад та об’єднаних територіальних громад. Також до молитовного сніданку долучаться керівники професійних та галузевих асоціацій Луганської області. Особливу категорію запрошених та присутніх складатимуть діти із сімей вірян та внутрішньо переміщених осіб.

         Проведення Першого обласного молитовного сніданку відбудеться за  одностайним рішенням духовних керівників обласних об’єднань/управлінь релігійних організацій, ухваленого на зустрічі останніх 12 квітня поточного року з головою Луганської облдержадміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом.

Захід покликаний об’єднати у спільній молитві всіх жителів області навколо ідеї досягнення миру і спокою в Українській державі. Адже поєднання молитви та дії є універсальною формулою, котра відродила багато провідних сучасних країн світу.

 

Довідково:  на підконтрольній українській владі території Луганської області, діє 284 релігійні організації 45-ти конфесій та віросповідних напрямів. Стан релігійної ситуації є спокійним та врівноваженим, полишеним відкритих негативних виявів і відцентрових тенденцій у державно-церковних відносинах та у міжконфесійних стосунках.

 

АНОНСИ ПОДІЙ