Про нас

Про нас

ГО «Українське лікарське товариство Луганщини» (ГО УЛТЛ) зареєстрована  31 серпня 2015 року у м. Сєвєродонецьку. Перереєстрована у квітні 2017 року,- Код 441442293698 і знаходиться за адресою – м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, 55 В, Тел. 0506485470, E-mail: likarilug@ukr.net

Мета Товариства -  представлення інтересів своїх членів, захист їх прав та інтересів в усіх державних і недержавних структурах, сприяння підвищенню професійної кваліфікації, етики та консолідація працівників медичного співтовариства.

На 01.03.2018 року членами Товариства є 6672 працівників медичних закладів Луганської області, а відокремлені підрозділи зареєстровані в усіх містах і районах області. Організація є юридичною особою і має членство у Всеукраїнському лікарському товаристві як незалежна юридична особа, а голова Товариства входить до його правління.  Також голова УЛТЛ Шведюк Степан Васильович є членом громадської ради при Луганській обласній державній адміністрації, а представники організації входять до різних комісій при департаменті охорони здоров’я Луганської ОДА, виконавчих органах міст та районів області

ГО представництво УЛТЛ представлено і працює:

  • - Регіональна рада професійної освіти Луганської області;
  • - Комісія економічного розвитку при Правління Всеукраїнського лікарського товариства;
  • - Громадська рада при Щастинській міській раді;
  • - В комісіях Департаменту охорони здоров’я ЛОДА( конкурсна комісія по прийому держслужбовців, у п’яти профільних атестаційних комісіях, з питань реформування, будівництва обласних медичних закладів, тощо).

У рамках соціального партнерства ГО УЛТЛ розробила дорожню карту і допомогла хворим з серцево- судинними хворобами безкоштовно, отримавши медикаменти від НВФ «Мікрохім» на суму більше 300 000 грн.

Разом з партнерами ГО УЛТЛ підготувала і проводить дистанційне навчання членів Товариства з питань бюджетування (сайт – ultl.com.ua) та
залучена до виконання Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадського суспільства в Луганській області на 2017-2020 роки і одна з перших є оримувачем бюджеджетних коштів для проведення Майстер класів з активом Товариства, працівників міськвиконкомів, райадміністрацій та відповідних Громадських рад Май - «Вчимося працювати з місцевими цільовими соціальними програмами».

Підготовлена і знаходиться у реалізації обласна програма з питань оптимізації діючої моделі системи охорони здоров’я під  час АТО в Луганській області.

Ведеться сторінка у Фейсбуці  https://www.facebook.com/likarilug/та сайт

Випускається альманах «ЗАПИСКИ ЛІКАРЯ» drive.google.com/file/d/0BwrcUn52zDyQOWlSVm1RWDJDNUk/view

Голова Асоціації - Шведюк Степан Васильович