Юрій Гарбуз зустрівся з молодими педагогами області

Сьогодні, 7 квітня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуза провів робочу зустріч з молодими педагогами області – членами «Асоціації освітян Луганщини».

У зустрічі також взяли участь директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк і голова «Асоціації освітян Луганщини» Володимир Артюшенко.

Очільник області звернувся до молодих освітян із закликом займати активну  життєву позицію, бути провідниками сучасних ідей та мати впевненість у корисності та значущості своєї роботи і гарантував особисту підтримку  ініціатив освітян.

«Саме на молодих професійних рішучих людей сьогодні покладається надія на позитивні зміни у суспільному житті області. Упевнений, що лави асоціації будуть поповнюватися новими перспективними та небайдужими педагогами», – наголосив Юрій Гарбуз.

Члени асоціації  підтримали акцію «Луганщина у нас одна», яка спрямована  на об’єднання усіх жителів області та реінтеграцію в українське суспільство жителів тимчасово окупованих територій Донбасу, а також мешканців області, які були вимушені покинути домівки через збройний конфлікт на Луганщині.

Учасники зустрічі також висловили підтримку створенню в Луганській області університетського кампусу і Луганської обласної молодіжної ради.

На наступній зустрічі у травні 2017 року обговорюватимуться конкретні пропозиції освітян щодо розбудови системи освіти області.

 

 

 

АНОНСИ ПОДІЙ