Юрій Гарбуз відзначив потенціал Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області

Юрій Гарбуз відзначив потенціал Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області

Організацію спільних закупок та прямих продажів на ринки Близького сходу обговорили представники Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області з головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом. В рамках зустрічі були окреслені основні напрямки подальшої роботи асоціації, серед яких впровадження системи НАССР на підприємствах, будівництво елеваторів, комплексів переробки. Одноголосно підтримали рішення створити кооператив «Світ-Агро».

За короткий термін свого існування Асоціація сільгоспотоваровиробників у 2017 році організувала та провела низку важливих для області заходів, серед яких організація Дня Поля (святкування відбувалося в смт Новоайдар), презентація аграріїв на Форумі Партнерів «Стратегія розвитку Луганської області до 2020 року», участь у міжнародних виставках.

Очільник області відзначив, що Асоціація сільгосптоваровиробників Луганської області має великий потенціал. Також Юрій Гарбуз привітав дорогих працівників сільського господарства з професійним святом та нагородив почесними знаками «Кращий Луганський товаровиробник»трьох членів асоціації: директора ДП «Україна» Миколу Лавренка, голову ТОВ «Мирне Плюс» Наталію Пульну та директора ТОВ «Сфера» Олександра Огаркова.

 

АНОНСИ ПОДІЙ