Про нас

Про нас

Асоціація працівників та аматорів сфери культури Луганської області «Український культурний простір Луганщини»- незалежна неприбуткова громадська організація зі статусом юридичної особи, яка у 2016 році об’єднала 597 представників з 15 територій та 6 обласних закладів культури Луганської області задля формування українського культурного простору Луганщини утворена 22 грудня 2016 року.

Головою Асоціації обрано досвідченого спеціаліста у сфері культури Ірину Божич, завідуючу відділом дослідження і відродження фольклору і декоративно-ужиткового мистецтва Луганського обласного центрународної творчості.
Головна мета  організації — розвиток української культури на території Луганської області шляхом підтримки культурних ініціатив міст, сіл та селищ області. Крім того, «Асоціація працівників та аматорів сфери культури Луганської області «Український культурний простір Луганщини» як громадська організація має можливості для лобіювання інтересів закладів культури як на обласному, так і на державному рівні.

Асоціація працівників та аматорів сфери культури Луганської області –  лобіст інтересів культури.
Ми маємо своїх офіційних представників в наступних інституціях:
• Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Луганській облдержадміністрації;
• Громадська рада при Луганській облдержадміністрації;
• Фонд регіонального розвитку ;
• Колегія управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації;
• Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Луганській облдержадміністрації;
• Комісії з конкурсного добору на посади керівників закладів культури області; 

Нас чують в Луганській обласній державній адміністрації:


1. У квітні 2017 року Асоціація звернулася з листом до губернатора Ю.Гарбуза щодо підтримки Білокуракінського РБК і як результат – виділення коштів на проведення ремонту цього закладу культури.
2. У травні 2017 року під час зустрічі активу Асоціації з губернатором Ю.Гарбузом та заступником Міністра культури України була озвучена пропозиція щодо організації культурних обмінів між Луганською та Львівською областями і як результат в жовтні 2017 року в рамках проекту “Схід та Захід разом” такий обмін відбувся.
3. В 2017 році на адресу управління культури національностей та релігій ЛОДА ми надіслали 10 листів з пропозиціями, які були враховані

Асоціація працівників та аматорів сфери культури Луганської області – Ваш партнер

Нове положення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку передбачає залучення до управління місцевими справами громадськості.

Органам місцевого самоврядування відведена роль партнера громадської організації або ініціативної групи громадян, вуличного чи квартального комітету, який ініціював проект.

Обласний конкурс проектів культурних обмінів між закладами культури Луганської та Львівської областей.

Організатор – Управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації;

Співорганізатор – громадська організація “Асоціація працівників та аматорів сфери культури Луганської області “Український культурний простір Луганщини”.

Це реальна історія успіху нашої організації У 2017 році!

Наші плани на 2018 рік:

1. Робота над розвитком структури Асоціації шляхом створення осередків на кожній території.

2. Підписання документів про співпрацю з питань розвитку культури з Управлінням культури, національностей та  релігій Луганської облдержадміністрації, райдержадміністраціями та виконкомами міст

3. Організація гастрольної діяльності аматорських колективів у межах Луганської області.

4. Започаткування обласного конкурсу “Культурний Оскар Луганщини” з метою популяризації кращих працівників та аматорів сфери культури Луганської області. 

4. Асоціація працівників та аматорів сфери культури Луганської області -відкрита для усіх охочих.

Щоб більше дізнатися про наші успіхи та плани або приєднатися до нас достатньо увійти на сторінку Асоціації у Фейсбуці за посиланнням:
@cultprostir.luhanshcyny

Громадська організація відкрита для всіх бажаючих. Для цього не обов’язково бути професійним працівником сфери культури. Головне — мати бажання працювати заради майбутнього нашої області та визнавати Статут організації.