Про нас

Про нас

Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю (ЛАООІ) була заснована в 2017році на підставі підписаного меморандуму про співправцю між Луганською обласною організацією Українського товариства сліпих,  Центру підтримки осіб з інвалідністю та Громадською організацією Рубіжанського спортивно-реабілітаційного клубу інвалідів «Аргонавти-2».

 В 2017 році було підписано меморандум про взаємодію та партнерство між Луганською Асоціацією організацій осіб з інвалідністю та Луганською обласною державною адміністрацією.

Місія ЛАООІ:

Проведення різноманітних акцій для привернення уваги громадськості з метою докорінних змін та трансформації діючих стереотипів;

Допомога в навчанні та працевлаштуванні осіб з інвалідністю;

Співробітництво з засобами масової інформації та участь у цікавих проектах.

Мета та цілі ЛАООІ:

Об’єднання громадських організацій осіб з інвалідністю в єдине ціле для більш ефективної координації їх діяльності на принципах рівноправного партнерства;

Підвищення ролі громадських організацій в сфері захисту прав та свобод осіб з інвалідністю згідно чинного законодавства;

Вирішення та допомога проблемних питань, сприяння соціальній адаптації, реабілітації та активній комунікації осіб з інвалідністю.

Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю в планах на майбутнє ставить за мету ефективно працювати в інклюзивному напрямку, розвивати інклюзію на Луганщині, сприяти її доступності та запровадженню, залучення міжнародних програм та інвестицій, створенню нових робочих місць та збільшення чисельності працевлаштування осіб з інвалідністю, їх соціалізація, інкультурація та реабілітація.

Майбутні проекти ЛАООІ дотичні до сфери медицини, освіти, культури та спорту. Активісти асоціації постійно вдосконалюють свої знання та практичні навики, відвідуючи різноманітні тренінги міжнародних та всеукраїнських організацій, з метою закріплення сталих засад кадрової політики та розвитку додаткових ділових якостей.

Також за плечима Асоціації відпрацьована тісна співпраця з Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України, з метою проведення спільних заходів. Досить вагомим партнером Асоціації осіб з інвалідністю є Агенція регіонального розвитку в Луганській області, яка передусім сприяє в проведенні навчальних тренінгів, написанню бізнес-планів та допомоги в створенні соціальних підприємств.