Проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку

Голова Асоціації Володимир Прокопенко та заступник Виконавчого директора Асоціації Альберт Зінченко прийняли участь у засіданні Конкурсного комітету з організації та проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, яке пройшло 19 червня. 

 

 

На засіданні, голова Конкурсного комітету Ольга Лішик зазначила, що протягом строку, визначеного для подачі проектів, для участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку подано 136 проектів, один з яких («У теплій оселі і гості веселі» (капітальний ремонт опалення приміщення Кам’янського сільського клубу з впровадженням інноваційних енергозберігаючих технологій за адресою: с Кам’янка, вул. Кринична, буд. 1-а, Старобільського району Луганської області») відкликано листом Хворостянівської сільської ради Старобільського району від 08.06.2018 № 164.

Лішик О.П. повідомила, що проект Сєвєродонецької міської ради «Ремонт приміщення для першого класу навчально-виховного комплексу «ГАРМОНІЯ» міста Сєвєродонецька Луганської області», який надійшов 08.06.2018, не містить рішення міської ради про погодження проекту та кошторису, як передбачено підпунктами 2, 6 пункту 3.2 Положення. Відповідно до пункту 3.6 Положення не допускаються до участі у конкурсі проекти у разі надання проекту та інших документів (інформації), передбачених Положенням, не у повному обсязі або якщо він не відповідає вимогам Положення. 
У зв’язку із цим Ольга Лішик повідомила членам Конкурсного комітету, що ці два проекти Сєвєродонецької міської ради (зареєстрований за № 136 у журналі реєстрації проектів), Хворостянівської сільської ради Старобільського району (зареєстрований за № 37 у журналі реєстрації проектів) не можуть бути допущені до участі у конкурсі. 

 

Регіональною цільовою програмою з підтримки місцевого самоврядування та створення спроможних об’єднаних територіальних громад у Луганській області на 2017 – 2019 роки, затвердженою розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.05.2018 № 308, на реалізацію проектів – переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку передбачено виділення з обласного бюджету 5 млн грн.
З урахуванням цього Ольга Лішик запропонувала членам Конкурсного комітету розглянути проекти, проаналізувати попередні оцінки проектів та примірний рейтинг проектів на підставі їх попередніх оцінок, визначені секретаріатом Конкурсного комітету, та сформувати рейтинг проектів, визначити переможців конкурсу. 

 

Ольга Лішик зауважила, що на підставі рейтингу проектів визначається перелік переможців, який починається з проекту, що отримав найбільшу кількість балів, і закінчується проектом, фінансуванням якого вичерпується сума коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення конкурсу. 
Альберт Зінченко, який вказав, що за першим критерієм оцінювання «Вплив проекту на розвиток адміністративно-територіальної одиниці Луганської області» оцінку мають проставляти виключно члени Конкурсного комітету, а не секретаріату, і запропонував надіслати усім членам Конкурсного комітету відповідний лист оцінювання для визначення у подальшому середнього арифметичного значення оцінок усіх членів Конкурсного комітету за цим критерієм. 
Наступне засідання Конкурсного комітету відбудеться п’ятого липня. На цьому засіданні здійснюватиметься розгляд, оцінювання проектів місцевого розвитку та визначення переможців конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ